Пошук по ID

Роман Глушко

  • Телефон: +38 050 1728585
  • Телефон 2: +38 067 1503275
  • E-mail: roman[a]realtor.if.ua
  • Skype: realtor_if

 Контакти рыелтора Романа

У значній більшості міст України, зокрема і в Івано-Франківську саме вторинний ринок нерухомості займає велику частку, щодо всієї житлової нерухомості. Внаслідок цього, більша ймовірність придбати квартиру в цікавому для Вас районі та будинку, а саме - ближче до роботи, торгово-розважальних закладів, парку, річки, біля конкретної школи чи садка.

Купуючи квартиру на вторинному ринку, Ви можете негайно починати робити в ній ремонт, якщо це звісно необхідно. Також, враховуючи темпи та кількість будівництва нових будинків в Івано-Франківську (так званих новобудов), Ви можете придбати квартиру в новому будинку з ремонтом, покращеного планування, більшої загальної площі, новою сантехнікою, індивідуальним опаленням, тощо.

Великою перевагою вторинного ринку є те, що Вам не потрібно затрачати кошти на ремонт, враховуючи ціни на будівельні матеріали, побутову техніку (що в більшості випадків за згодою сторін лишається в квартирі) та меблі.

Наш досвід роботи, професіоналізм та відповідальність, дозволить Вам суттєво зекономити свій час та вибрати той об’єкт нерухомості який Вам сподобається.

Памятайте, найкращий спосіб інвестувати свої кошти – нерухомість.

  

Вдалого Вам вибору.

 

← назад