Пошук по ID

Будівництво особняків

 МИ ЗБУДУЄМО ВАШУ МРІЮ !!!

 

   Будівництво власного житла є однією з найважливіших справ кожної людини в її житті, тому, до цього слід застосувати ретельний підхід, але водночас, і що дуже радує, індивідуальний.

   Під час спорудження власної домівки людина стикається з багатьма труднощами і проблемами, які потребують, для свого вирішення, багато часу та нервів. Це повязано, якщо брати з самого початку, з підбором земельної ділянки та місця її розташування і закінчуючи опоряджувальними роботами, меблями і саме головне введенням будинку в експлуатацію.

   Про Мрію.

   Найкращі та практично вдосконалені проекти, найпрестижніші райони будівництва із зручним підїздом та міськими комунікаціями, індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучкі умови оплати максимально наблизили Вас до здійснення Вашої Мрії. 

   Ми пропонуємо вже збудовані особняки за Західно-Канадськими проектами, що водночас забезпечують зручність і комфортність проживання та економію енергоносіїв та витрат з утримання будинку.

   Також є проекти з поетапною оплатою вартості, будівництво, яких тільки розпочинається. Це дозволяє вибрати проект саме з тим плануванням, яке припало Вам до душі, а також кольорові гамми даху, фасаду, вікон. Окрім цього ми поставимо огорожу за Вашим смаком.

  

   Запропоновані проекти на сьогодні ви можете переглянути за наступним посиланням:  ВАШІ МАЙБУТНІ ДОМІВКИ

   Гнучкий підхід, одночасне будівництво в різних районах міста та передмістя Івано-Франківська дозволить Вам вибрати саме той особнячок, про який Ви завжди мріяли. 

   Для людей, яким незручно, або обставини не дозволяють (продаж свого майна чи вилучення коштів з бізнесу) оплатити готівкую всю суму, можемо запропонувати індивідуальні умови розрахунку, зокрема розглядаємо варіанти обміну (автомобілі, квартири та комерційна нерухомість Івано-Франківська), а також розтермінування платежу.

 

   Звичайно Ви б хотіли знати де живуть наші клієнти? В яких будинка? В яких районах міста? Нами реалізовано більше 15 проектів, більшість з яких різні. Це підкреслює індивідуальність кожної людини, її вибору, її смаку.

   Реалізовані проекти можна подивитись тут:  НАЙКРАЩІ БУДИНОЧКИ

   Тут представлені найуспішніші реалізовані проекти будинків (особняків) та котеджів в Івано-Франківську, кожен з яких знайшов свого власника. Затишні будинки із зручним та доцільним плануванням, хорошим розташуванням та міським комунікаціями завжди користуються попитом. Виходячи із ситуації, яка склалась на ринку індивідуального малоповерхового житла, попит перевищує пропозицію через брак будівництва особняків, наші проекти реалізовуються, ще на стадії спорудження.  

 

м. Івано-Франківськ
площа Ринок, 10, офіс 4
відділ будівництва АН "Ріелтор"
тел. +38 066 3378060 - Віталій Петрович

 

 

← назад