Пошук по ID

Марія Миколаївна

  • Телефон: +38 050 9687607
  • Skype: realtor_if

 

Зміни старе життя -  на нове!!!

Хочеш змін в житті на краще, світле, радісне – придбай новобудову! Купивши квартиру в новому будинку, не пожалкуєш. Все для вас!

Будинки побудовані на ваш примхливий вибір, європейську якість, стиль, умови. Будівельні компанії будують житлові комплекси в мальовничих частинах міста і будуються за принципом «місто в місті». З розвиненою торгівельною та соціальною інфраструктурою, огородженою територією з відпочинковими та спортивними зонами, зручними парковками.

У вартість кожної нової квартири входять системи водопостачання, каналізації, електропостачання, газопостачання та передбачено автономне опалення. А наявність просторої кухні дозволяє використовувати її не тільки, як кухню, але і як кухню-столову чи вітальню.

Зручне транспортне сполучення дає можливість без пересадок дістатися в будь – який район міста.

Таким чином, наша агенція вже в котре дає можливість придбати Вам комфортне житло, яке може бути доступне кожному. Для цього існують різні державні соціальні програми направлені на забезпечення молодих сімей доступним житлом. Ці програми спрямовані на часткове відшкодування вартості квартири або частини відсоткової ставки кредиту на житло.

Професійні ріелтори нададуть Вам кваліфіковану допомогу у виборі Вашої квартири, способів придбання житла,  а також повний юридичний супровід в оформленні документів. Порекомендують будівельні компанії, які будують за найновішими проектами та технологіями, а також, тільки в Нас, дізнаєтесь про будинки будівельних компаній, які здаються вчасно.

Ми співпрацюємо з лідерами будівельної галузі Івано-Франківська, які дозволяють Вам придбати нову квартиру за поетапною виплатою внесків. Що стосується вибору конкретної квартири, то для цього в Нас є повна інформація, яка завжди актуальна і дає змогу реально оцінити переваги та недоліки. Для цього існують наступні показники: вартість 1 м2, загальна площа, місце розташування, поверх, варіанти оплати та можливі знижки, термін здачі будинку.

Тож не зволікаєте, змініть своє сіре та буденне життя на яскравіше з новими можливостями та якістю.

Будемо раді Вас бачити в якості Наших клієнтів.

 

← назад

Поділитися:

Соціальні мережі:

Реклама

. .