Пошук по ID

disneyland

Наша кнопка

 88*31
<a href="http://realtor.if.ua/" title="Агентство нерухомості Ріелтор" target="_blank"><img src="http://realtor.if.ua/images/realtor_88_31.gif" width="88" height="31" alt="Агентство нерухомості Ріелтор" /></a>

Артур Котвицький

  • Телефон: +38 050 5283988
  • Телефон 2: +38 067 1503234
  • E-mail: arthur[a]realtor.if.ua
  • Skype: realtor_if

 

 

Приватний затишний будинок - чи не найомріяніше місце для життя кожної людини. Івано-Франківськ було визнано найкращим містом для життя в 2012 році, в зв’язку з багатьма факторами і зокрема інфраструктурою. Адже саме в Івано-Франківську настільки зручне транспортне сполучення що з будь якої частини передмістя можна доїхати до центру в межах 10 хв. Обираючи приватне житло ви отримуєте комфорт і затишок, можливість відпочивати на природі не покидаючи територію своєї приватної оселі.

Серед вагомих переваг приватного житла можна відзначити :

Природу. Основна маса приватних будинків розташована далеко від центру міста, а часто і зовсім за межами міста. Можливість жити в гарному екологічному середовищі, щодня дихати свіжим повітрям і відпочивати на власній території під відкритим небом.

Індивідуальність. Якщо квартиру можна декорувати тільки зсередини, то приватний будинок Ви вільні будувати / перебудовувати виключно відповідно до свого смаку і потребами.

   Затишок і спокій. Далеко від шуму міських вулиць Ви зможете насолодитися тишею, а територію перед будинком можна прикрасити по своєму смаку, забезпечивши її декоративними елементами, зеленими насадженнями і квітковими клумбами.

   Наявність земельної ділянки. Як правило, приватні будинки продаються з певною земельною площею, придатної для сільськогосподарських робіт. Нерідко до будинку примикає сад, який стане улюбленим місцем відпочинку для всієї родини.

  Велика житлова площа. У порівнянні з квартирою, приватний будинок майже завжди виграє в цьому плані, нерідко має два або три поверхи, а також різні господарські прибудови.

   Можливість побудувати гараж на власній території. Питання з паркуванням навряд чи схвилює власника приватного будинку. Автомобіль буде захищений навіть якщо він просто стоїть перед вікнами, адже територія будинку огороджена парканом або огорожею.

   Професійні працівники нашого агентства з багаторічним досвідом допоможуть Вам знайти саме той об’єкт нерухомості який Ви шукаєте, попередньо здійснивши повну перевірку документів, цим самим оберегти вас від шахраїв та зекономити ваш час та гроші.


← назад

Поділитися:

Соціальні мережі:

Реклама

. .