Пошук по ID

Адміністратор сайту

  • E-mail: realtor

Вторинний ринок в Івано-Франківську  користується великим попитом, це цілком зрозуміло і пояснюється тим, що вторинне житло є дешевшим в порівнянні з первинним ринком в загальному . Це зумовлено тим, що практично всі квартири в новобудовах Івано-Франківська є набагато більшої площі ніж вторинне житло, в результаті чого вартість новобудови з врахуванням майбутнього ремонту обходиться в кругленьку суму. Вторинний ринок Івано-Франківська пропонує великий вибір житла як з ремонтом так і квартири без ремонту. Такі квартири є різноманітними і їх ціна як за будь-яку нерухомість залежить від певних факторів:

-          Район та місце розташування будинку в якому продається квартира. В Івано-Франківську вони поділяються на такі: Центр міста, Івасюка-Надрічна, Позитрон-Каскад, Коновальця-Чорновола, Набережна-Княгинин, Бам, Пасічна, та передмістя: Крихівці, Микитинці, Угорники та Угринів.

-          Поверх та поверховість будинку, такі будинки в нашому місті є від 1-но поверхових до 14-ти поверхових.

-          Тип нерухомості: Радянської побудови, Польські, Австрійські, Чеські, Венгерські, Німецькі, Післявоєнні, малосімейки, кімнати в гуртожитках та звичайно новобудови.

-          Типи будинку, поділяються на: цегляні, панельні, монолітнокаркасні, блочні, піноблочні, та сандвіч-панель.

-          Планування та площа квартири. Це дуже делікатне питання у виборі квартири і все залежить від вище написаного, загалом від типу будинку та нерухомості.

-          Стан квартири. Зустрічається різна нерухомість, все залежить звичайно ж від ціни, також багато квартир продаються в меблями повністю або частково.

 

Найбільш поширеними є:

Новобудови ( на вторинному ринку ) - це здані цегляні або монолітно-каркасні будинки, обов’язково з ремонтом. Такі будинки будуються за індивідуальним проектом, практично всі планування є різними між собою. Будинки до 6-го поверху зазвичай без ліфта, 9-ти поверхові та вищі з ліфтом, на послідньому поверсі в більшості будинків є мансарди.

Хрущовки - чотирьох та п'ятиповерхові, панельні і цегляні будинки без технічного поверху, ліфту і сміттєпроводу, що масово будувались в СРСР під час правління Микити Сергійовича Хрущова тому вони в народі і отримали таку назву. Будівництво «хрущовок» здійснювалось в період з ‘59 до ‘85 року.

Малосімейки -  дев'яти та п’ятиповерхові цегляні будинки з технічним поверхом і довгим загальним коридором. Під'їзд односторонній. На поверсі 13 квартир. Квартири однокімнатні, загальною площею 31 і 24 м². Малосімейки відрізняються від звичайних хрущовок тільки тим, що загальна площа в них менша, кухня 5,5 м2, сидяча ванна, та довгий коридор.

 

Наш сайт містить найбільшу базу квартир та фотогалерею в м. Івано-Франківськ. Щиро сподіваємося, що Ви зможете знайти те, що шукаєте і ми зможемо Вам в цьому допомогти!

Бажаємо Вам вдалого вибору!

← назад