Пошук по ID

Уляна Кучера

  • Телефон: +38 050 0114124
  • Телефон 2: +38 067 1503204
  • E-mail: ulyana[a]realtor.if.ua

На даний час місто Івано-Франківськ  стрімко розвивається у сфері нерухомості.

Часто потенційні клієнти задаються питанням -  обирати квадратні метри в новобудові чи на вторинному ринку?

Основними перевагами новобудов є новітні технології будівництва та використання високоякісних матеріалів, оснащення сходових та прибудинкових територій відеонаглядом, паркінгами, сучасні безшумні швидкісні ліфти. Не малою перевагою  є наявність індивідуального опалення - що значно зекономить Ваш бюджет за комунальні платежі.

Також можна придбати квартиру в житловому кварталі де уся інфраструктура  розміщена на території, а саме дитячі садочки, школи, кав'ярні, дитячі розважальні кімнати, піцерії, мінімаркети, перукарні. 

Купляючи житло на первинному ринку перевагою є раціональне використання площі, зручні планування, великі кухні, просторі вітальні, а також закриті лоджії які в подальшому можна використати як робочий кабінет. Великою перевагою є те, що дане житло можна перепланувати під Ваші  побажання, для прикладу  на даний момент дуже популярно робити кухні - студії. 

У квартирі яка знаходиться в новобудові Ви будете відчувати себе затишно та комфортно. Повірте, ми знайдемо Вам житло Вашої мрії.

Гарантуємо Вам надійність, чесність та порядність. Ми надамо Вам якісні  консультативні послуги щодо купівлі та продажу будь якої нерухомості. 

← назад