Пошук по ID

Мирослава Гожда

  • Телефон: +380505362318
  • Телефон 2: +380671518863
  • E-mail: realtor.myroslava@gmail.com

Купівля власного житла чи продаж власної нерухомості - це серйозне рішення, яке потребує не лише фінансових затрат але і багато вільного часу. При купівлі перш за все потрібно визначитись, який саме тип нерухомості будете розглядати, вибрати район в якому хотіли б проживати, окреслити площу майбутнього житла, вибрати поверх, та наповнення квартири при купівлі і звичайно ж визначитись з бюджетом, який плануєте витратити на купівлю нерухомості. Для швидкого продажу потрібно визначитись з ціною на нерухомість, розмістити багато оголошень на різних сайтах та бути готовим приймати сотні дзвінків. Як правило, продавець нерухомості хоче отримати якнайбільший прибуток, а покупець придбати дешевше і уникну ти всіх ризиків, які можуть виникнути при купівлі нерухомості. Але через брак досвіду в сфері нерухомості це мало імовірно. Гарним рішенням буде залучити людину професіонала в даному питанні, а саме ріелтора.

Для вибору ріелтора зверніть увагу на досвід роботи, легальний статус агентства нерухомості та рекомендація клієнтів. Хороший ріелтор володіє навиками та знаннями у різних галузях, таких як аналітика, економіка, менеджмент, психологія та розбирається в будівельних матеріалах. Справжній професіонал в сфері нерухомості працює на свою репутацію та репутацію агентства. Він завжди вислухає потреби клієнта, допоможе порадою, зробить якісні фотографії, сформує конкурентні переваги, проконсультує з питань нерухомості. Саме ріелтор є першою людиною до якої потрібно звернутися при будь яких угодах з нерухомістю.

Якщо Ви хочете бути впевненні, що обрали найкращий варіант нерухомості для себе за найвигіднішою ціною звертайтесь за допомого в Агенцію нерухомості "РІЕЛТОР". 

← назад