Пошук по ID

Сучасний вторинний ринок нерухомості Івано-Франківська

Сучасний ринок нерухомості надзвичайно різноманітний. Тому придбання квартири для більшості людей є цілою життєвою подією, яка вимагає певної підготовки і деяких знань. Зібравши необхідну суму грошей, потенційний покупець починає розмірковувати про те, яке конкретно житло він хоче придбати на свої «кровні».

У багатьох містах, зокрема і в Івано-Франківську, вторинний ринок житла займає велику нішу, тому завжди є можливість вибрати варіант в цікавому для Вас районі та будинку.

При покупці квартири в ній можна негайно робити ремонт, якщо це необхідно. Немає ризику, що відбудеться усадка будинку, як у новобудові. Або можна переїхати в квартиру в тому стані, в якому вона була куплена – ремонт може почекати.

Є можливість познайомитися з тими, з ким доведеться стикатися в майбутньому і спілкуватися щодня, а саме з сусідами.

Для деяких покупців величезне, а можливо, і першочергове значення може мати тиша і спокій. Так, якщо житло купується в новобудові, то є велика ймовірність, що нові мешканці всі разом затіють грандіозні ремонти у своїх оселях і тоді про спокій і тишу доведеться забути не на один рік. На вторинному ринку така ймовірність дорівнює нулю, отже, перманентного відчуття, що ви оселилися на будівництві, не буде.

Фахівці агентства нерухомості «РІЕЛТОР» не тільки підберуть найбільш підходящий для Вас варіант, а й нададуть консультаційну допомогу щодо будь-яких питань, пов'язаних з нерухомістю.

 

Вдалого Вам вибору.

← назад