Пошук по ID

Наша кнопка

 88*31
<a href="http://realtor.if.ua/" title="Агентство нерухомості Ріелтор" target="_blank"><img src="http://realtor.if.ua/images/realtor_88_31.gif" width="88" height="31" alt="Агентство нерухомості Ріелтор" /></a>

Це потрібно знати при купівлі нерухомості !!!

Це потрібно знати при купівлі нерухомості !

Зіткнувшись з проблемою покупки або продажу квартири, Ви напевно вже зрозуміли, що самому вирішити це завдання дуже нелегко. З метою економії зусиль, часу і засобів набагато простіше звернутися до фахівців, які професійно займаються операціями з нерухомістю. За даними статистики на сьогоднішній день більше 60% нерухомості в м. Івано-Франківську купуються в підсумку за участю агентств нерухомості. У нашому місті дуже багато фірм і приватних маклерів, що працюють в даній сфері, щоправда, останніх стало помітно менше ніж раніше. На сьогоднішній день переважна більшість громадян, що бажають придбати квартиру, в результаті користуються послугами агентств нерухомості, але на початку процесу підбору квартири покупці мають ілюзію того, що впораються з проблемою самі. Розлучившись з цією ілюзією вони, тим не менш, продовжують колишню тактику, а саме: дивляться всі цікавлять їх квартири з ким попало, зустрічаючись для перегляду квартир з агентами біля орієнтирів на місцевості. Потім, тільки підібравши квартиру, вони бачать "офіс" агентства, якщо такий взагалі є, і розуміють, з ким зв‘язалися, але вже пізно. А далі ці "шевці без чобіт" займаються контролем за випискою, сплатою комунальних платежів, оформленням документів, звільненням квартири та ін

Як же вирішити цю проблему? Перш за все, потрібно зрозуміти, що процес підбору житла складається з двох послідовних операцій: Надання агентством замовникові інформації про цікавлять його об‘єктах нерухомості, виставлених на продаж. Перевірка документів і так зване "супровід" угоди.

Розглянемо їх по порядку:

Що стосується надання інформації, то треба усвідомити, що інформація, як і багато іншого - чим вона краща, тим вона дісталася дорожче. Деякі АН просто купують і обдзвонюють газети, таким чином можна отримати невелику кількість квартир, "про які знають всі". А от щоб добути інформацію про квартири трохи краще і дешевше треба заплатити за публікацію оголошень про покупку квартир в газету, заплатити за обклеювання оголошень на вуличних щитах, заплатити домашнім секретарям. Все це становить досить круглу суму щомісяця, тому те агентство, яке дає справжній вибір недорогих квартир ніколи не буде брати за свої послуги півціни, адже якщо воно може надати квартиру на 200-300 дол. дешевше, то замовник все одно заплатить загальноприйняті 5%. Агентства - "обзвонщікі газет" у своїх договорах як правило взагалі не вказують розмір гонорару і в цій графі у них в договорах стоїть прочерк, а з гонораром розбираються "індивідуально", тобто оцінюють ступінь платоспроможності замовника: одяг; автомобіль; рівень його наївності і потім вже в порожню графу проставляють цифру відсотків агентства.

Супровід угоди.

Останнім часом багато фірм стали щедро роздавати своїм клієнтам гарантійні сертифікати, свідоцтва про супровід угоди та іншу подібну документацію. У ній вони божаться і клянуться гарантувати чистоту угоди всім своїм майном. Але справа в тому, що страхування угод з нерухомістю - це один з видів страхового бізнесу, дана послуга в страхових компаніях м. Івано-Франківська коштує близько 100 грн. і затребувана вона вкрай рідко, тому що, фахівцям майже завжди видно, коли документи "проблемні" і вони не дають хід даній угоді. Страхові компанії мають мільйонні статутні фонди, багаторічну історію, і не фірми, які існують рік-два і мають на балансі дві табуретки і старий комп‘ютер, гарантувати всім своїм майном, тим більше, що всі документи на продаж квартири оформляються відповідними організаціями: БТІ, нотаріат, іноді райвиконком і пр., а АН нічого не оформляє, воно тільки контролює, тому ще жоден суд України жодного разу не поклав провину за квартирні неприємності на АН.

Окремо хочемо звернути Вашу увагу на порядок розрахунків з Агентством. Деякі АН намагаються брати передоплату вже при укладенні завдатку або при оформленні замовлення на підбір квартири. Цілком очевидно, що давати гроші за ледве розпочату роботу з неясною перспективою її результату, щонайменше наївно. Тим більше, що співробітники АН, що гарантують позитивний результат все таки не владні над думками і вчинками продавців і покупців. Сплативши навіть частину суми вперед і безповоротно, Ви стаєте заручником, прив‘язаним тільки до цього АН, ніж позбавляєте себе права вибору через інші АН більш придатної Вам квартири або права ефективного продажу Вашої квартири через інше АН.

Як же все-таки визначитися? - Запитаєте Ви.

Дуже просто - вибирайте солідні і великі фірми існуючі не менше 5 років. У такій фірмі Ваш гонорар не зробить погоди, співробітники дорожать своїм місцем і кар‘єрою, фірма - репутацією, тому ніхто не буде "полірувати шорсткості" оформлення документів. Не тільки дивіться на посвідчення агентів, але й не соромтеся подзвонити в офіс, перевірити чи працює у фірмі ця людина. Оцініть і сам офіс, Ви ж не замовите собі шити чоботи у босого шевця, а квартира - річ серйозніша чобіт. Одним словом Вашу пильність Вам не замінять нічиї клятви і обіцянки.

 Агентство нерухомості "Ріелтор"
площа Ринок, 10/4
м. Івано-Франківськ
тел. +38 (0342) 501303;
тел. +38 (067) 3438074;
http://www.realtor.if.ua
Посилання на сайт Харківського агентства нерухомості "Квaртaл".
← назад

Поділитися:

Соціальні мережі:

Реклама

. .