Пошук по ID

Роман Глушко

  • Телефон: +38 (050) 172 85 85
  • Телефон 2: +38 (067) 150 32 75
  • E-mail: realtor.office.if[a]gmail.com
  • Skype: realtor_if

Чи не мрією усього життя, можна назвати прагнення мати власний дім. Але кожен розуміє, що це потребує значних матеріальних вкладень і вільного часу. В цьому випадку ми вам допоможемо втілити в життя свою мрію.

Проект дизайну власного будинку повинен бути дуже естетичним, універсальним та гармонійним. Різноманітність варіантів планування дозволяє вибрати саме той, який найбільше відповідатиме критеріям вашої сім’ї. Простора вітальня, велика кухня, кабінет, два санвузла, як правило три спальні кімнати на другому поверсі та ще й власний гараж для улюбленого авто - все це доступно в приватному будинку. Власне подвір’я - це можливість відпочивати вдома, запросивши друзів на барбекю, а також важливий нюанс для сімей з дітьми, де з легкістю можуть грати діти, і за їх безпеку вам не варто переживати даремно.Найбільш популярними напрямками для інтер’єру та екстер’єру є модерн. Плавні лінії, натуральні матеріали з природніми структурами, а також елементи ковки. Сучасні люди обирають стиль хай-тек, який втілює в себе елементи скла, металу та пластику. Любителі вишуканої краси обирають класичний стиль, що підкреслюється колонами, ліпниною та балюстрадами. До більш незвичних напрямків можна віднести стиль шале: перший поверх світлий, а другий темний та оброблений деревом. Все рідше зустрічається готичний стиль: високі вежі та вітражі. Все це звичайно індивідуально і на любителя.

Якщо відпочинок під відкритим небом, чаювання на терасі, барбекю на власному подвір’ї  для вас є невід’ємною частиною щасливого життя, обирайте власний будинок, а ми в свою чергу зробимо все необхідне щоб ваша купівля стала приємним моментом у вашому житті.

← назад