Пошук по ID

Оля Федик

  • Телефон: +38 050 9687607
  • Телефон 2: +38 067 1503302
  • E-mail: olga[a]realtor.if.ua
  • Skype: realtor_if

 

Контакти ріелтора Ольги

Місто Івано-Франківськ займає одне з перших місць в Україні по будівництву нових будинків.  Тому саме в нашому місті ми можемо задовільнити потреби будь якого клієнта, починаючи від економ класу до еліт класу з неперевершеним краєвидом з Вашого вікна.

Купуючи квартиру в новобудові Ви маєте  безліч переваг таких як : сучасне планування житла з великою кухнею, просторими кімнатами, власним опалення, нові електромережі, які не будуть давати збій при включанні декілька електроприводів, доброзичливі і порядні сусіди ( адже люди з сумнівними звичками не взмозі забезпечити себе новою квартирою). Також Ви маєте змогу задовільнити свої потреби в ремонті не пристосовуючись до інтер’єру попередніх власників з невідомим минулим даної квартири.

Більшість новобудов адаптовані до сучасних європейських умов життя. Тобто в дворах ведеться відеонагляд, освітлюється двори, присутні паркомісця, гаражі, облаштовані дитячі майданчики з озелененою територією. Невід’ємна перевага є те, що всі новобудови енергозберігаючі, вони  утеплені і Ви маєте змогу заощадити кошти на обігрів Вашого житла.

Новобудови виходять дешевше ніж вторинне житло, а на початку будівництва коштує значно дешевше за квартиру аналогічного планування, площі, місцерозташування ніж в збудованому будинку.

 

Тому обравши нас, ми задовільнимо будь які ваші потреби і найдемо Вам саме те, що Ви шукаєте, а можливо і перевершим Ваші сподівання. Раді будемо Вам допомогти у такому відповідальному питанні, як вибір і облаштування свого, гніздечка. До зустрічей!!!!

← назад